MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 13316339
nr 1331 6339
Kökspall
1950-tal. Höjd: 59cm.
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 juni 2020
kl 20:19:15
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
6
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
7